😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Netflix звинуватили в сексуалізації малолітніх через новий фільм

Історія про неповнолітніх дівчат що танцюють тверк, схоже, не дуже добре сприйнята аудиторією. Взагалі-то, доволі об’єктивно.

Милашки

Не так давно з’явився трейлер нового фільму від Netflix під назвою Cuties. Глядачі, які вирішили оцінити нову картину сервісу, були шоковані побаченим і засипали відео скаргами та критикою. Справа в тому, що картина розповідає про 11-річну дівчинку, яка вирішує піти проти своєї сім’ї та починає займатися тверком.

У підсумку все виглядає, наче «погані батьки забороняють дівчинці бути собою». Фільм має й синопсис, у якому говориться, що «героїня починає досліджувати свою жіночність, кидаючи виклик сімейним традиціям».

Проте, трейлер із танцями та опис проєкту стали не єдиними проблемами. У глядачів виникли претензії й до постеру, який зображає малолітніх дівчат у коротких шортах та топах для танців. Усе це в підсумку призвело до шквалу критики на адресу сервісу.

У Twitter щодо цього запустили новий тред, який набрав чималих обертів. Його творець назвав концепцію фільму огидною. Також він поділився двома петиціями (тут і тут) з вимогою скасувати фільм.

Це просто огидно. Неповнолітні не повинні піддаватися такій сексуалізації, і той факт, що це темношкіра дівчинка, робить ситуацію лише гірше.

littlewarior9

Доволі швидко після появи треду Netflix змінив опис картини, а також і постер. Тепер він виглядає трохи нейтральніше.

11-річна Емі починає йти проти консервативних традицій своєї сім’ї, захоплюючись заняттями у свавільній танцювальній групі.

Постер було замінено теж…

Також Netflix приніс вибачення за постер. Проте, схоже, за саму тему фільму ніхто нічого говорити не збирається.

Ми приносимо вибачення за неналежне зображення, яке ми використовували для Mignonnes/Cuties. Це було неправильно, і воно не відображає суть цього французького фільму, який виграв нагороду на Sundance. Ми оновили постер і опис.

Фільм, до речі, і справді виграв приз журі фестивалю Sundance, але тільки за режисуру. Картину знімала французька постановниця Маймуна Дукур, і, до речі, сексуалізація неповнолітніх і є одною з ідей проєкту.

Я зрозуміла, що соцмережі стали вкрай важливими для молоді, і часто вони починають повторювати те, що бачать навколо себе, разом із рекламою. Найголовніше для них — набрати якомога більше лайків.

Маймуна Дукур в інтерв’ю для Screen Daily

Критики, які бачили фільм, залишилися задоволеними. На Rotten Tomatoes вони виставили проєкту 82 % (на основі 17 рецензій). Проте, глядачі «виправили» ситуацію, і рейтинг від «народу» склав усього 6 %, і це з 95 відгуків.

У будь-якому випадку, навіть пояснення тематики картини не переконали користувачів мережі. Вони розкритикували Дукур, після чого остання взагалі видалила профіль у Twitter та закрила профіль в Instagram. Захистити її не зміг і той факт, що вона є однією з небагатьох темношкірих постановниць-початківців у Франції.

Основна претензія глядачів у тому, що фільм, який має висвітлювати проблеми сексуалізації неповнолітніх не має ставати частиною цієї самої проблеми. Netflix поки не приймає ніяких кроків, щодо виправдання чи видалення самого фільму (постер та опис до уваги вже не беремо). Прем’єра картини запланована на 9 вересня. Офіційний трейлер уже отримав значно більшу кількість дизлайків, ніж лайків.