😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Nintendo декілька років тому скасувала одразу декілька екранізацій культових франшиз

Тепер ми не побачимо в кіно The Legend of Zelda, Star Fox та інші, й у всьому, начебто, винен Netflix.

The Legends of Zelda

Одразу декілька ЗМІ звернули увагу на історію коміка, актора озвучення та телеведучого Адама Коновера. Він дав інтерв’ю YouTube-каналу The Serf Times, у якому й повідав про сумні скасування доволі цікавих проєктів. Хоча, історію він сам назвав «чутками», оскільки деякі подробиці він передавав від інших людей.

За словами Коновера, десь у 2015-му році студія CollegeHumor, у якій він тоді працював, почала роботу над мультиком за серією ігор Star Fox від Nintendo. Це мало бути шоу з такою-собі «пластиліновою анімацією». Водночас творець Super Mario та The Legend of Zelda Сіґеру Міямото особисто зустрічався з членами команди.

Я знаю про це серіали, тому що Сіґеру Міямото сам приїжджав до нас в офіс. А про його приїзд я пам’ятаю тільки через те, що тоді я запитав свого начальника, чи можна мені прийти на роботу в той же день і подивитися на Міямото, адже то був вихідний. І він відповів мені: «Ні». Я досі ображений на нього.

Адам Коновер

Приблизно тоді від The Wall Street Journal вийшов матеріал, що Netflix працює над екранізацією The Legend of Zelda, посилаючись на співробітників стрімінгового сервісу. Цей проєкт мав бути куди масштабнішим — із живими акторами та для сімейного перегляду.

Проте, десь за два місяці, тодішній президент Nintendo Сатору Івата заявив, що текст видання базується на недостовірній інфрмації. Коновер каже, що журналісти якраз були праві, а от компанія вирішила просто відмовитися від планів на екранізації своїх франшиз. Закрити вирішили не тільки The Legend of Zelda, а і Star Fox заразом.

Потім раптом починають з’являтися новини, що Netflix більше не робить свою Legend of Zelda. Спочатку я дивувався, що трапилося, а потім дізнався від начальника, що ми теж не будемо робити своє шоу по Star Fox. Коли я запитав, чому, він сказав, що хтось із Netflix злив Legend of Zelda, хоча говорити про це заборонялося. У Nintendo всі перелякалися і скасували все разом, взагалі всі свої плани на адаптації.

Адам Коновер

Чи варто сподіватися на те, що компанія колись повернеться до цих екранізацій — невідомо.