Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Нова гра про Джеймса Бонда від IO Interactive може запустити нову трилогію

Задля створення нової історії агента 007 в ігровому світі студія хоче розширити свій штат удвічі!

Project_007

Датський телеканал DR провів бесіду зі співзасновником IO Interactive Гаканом Абраком. Останній поділився деякими планами студії на наступні декілька років, окрім цього підтвердивши, що їм таки точно вдалося отримати права на створення тайтлу про Джеймса Бонда.

Під час розмови Абрак нагадав, що нова гра не буде ніяк пов’язана з будь-якими знятими фільмами про агента 007. Крім цього навіть і сам головний герой ніяк не буде схожим на якогось з акторів, які з’являлися в цьому образі на екранах. Крім цього є підозри, що Project 007 може перерости в цілу трилогію.

Нам дозволили створити свого «цифрового» Бонда, не покладаючись на акторів із фільмів. Ми також придумуємо самостійну історію, і з цього цілком може вийде трилогія.

Гакан Абрак

Він додав, що зараз у студії працює 200 людей, але в найближчі роки для реалізації планів, штат хочуть збільшити вдвічі. Крім цього Гакан розповів цікавий момент із зустрічі представників студії із головами EON Productions. Остання разом із MGM володіє правами на Джеймса Бонда. Гру розробники мали показати Барбарі Брокколі — дочці продюсера Альберта Р. Брокколі, яка вважала плани на нового «Бонда» не дуже потрібними, і взагалі не була налаштована на позитивну реакцію.

Спочатку вона сиділа з невиразним обличчям, але через якийсь час вона зацікавилася й почала посміхатися. Я бачив, як загорілися молоді члени сім’ї Брокколі, після того, як побачили її реакцію.

Гакан Абрак