Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Офіційне відключення Flash Player вдарило по цілій залізничній мережі в Китаї

Аби врятувати ситуацію, довелося вдаватися до піратства…

Китай

Про те, що офіційна підтримка Adobe Flash Player буде завершена 12 січня 2021-го року було відомо вже давно. Проте, ця інформація залишилася непоміченою працівниками залізниці на півночі Китаю. Хоч відбулося це все за два тижні, але випустили інформацію за межі країни тільки нещодавно.

Справа в тому, що саме на цій програмі і трималося управління всіма коліями. О 8:00 за місцевим часом у згадану дату система управління залізницею просто припинила роботу.

Після цього виглядало все так: у 8-мільйонному місті Шеньян, який є адміністративним центром провінції Ляонін, почалися «веселі години». Система не могла завантажувати розклад потягів, диспетчери не могли відслідкувати їх і напрям стрілок на рейках також.

Усе через те, що система управління містила в собі елементи Flash. Коли 12 січня спрацював таймер відключення, уся сформована система розсипалася. Тривав безлад 20 годин, і єдиний швидкий вихід, що за цей час змогли придумати місцеві IT-шники — це встановити на всі комп’ютери та системи піратську версію Adobe Flash Player.