😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Нове повідомлення про перенесення Cyberpunk 2077 не на жарт перелякало ґеймерів

Фанати вже почали проводити «магічні ритуали», аби запобігти відкладенням, оскільки помітили особливе «прокляття» на проєкті.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 відкладали вже декілька разів, і ґеймери не на жарт бояться, що це станеться знову. Цим вирішили скористатися й любителі полякати аудиторію, і створили один із найякісніших «пранків» на цю тему.

Користувач Reddit створив пост, у якому повідомив про нове відкладення гри. Він прикріпив до свого повідомлення зображення, яке й налякало всіх: знайомий усім фанатам «текст на жовтому фоні». У такому стилі CD Project RED і повідомляла до цього про відкладення.

Проте, якщо таки перестати панікувати, і просто подивитися на текст у зображенні, то все стає зрозумілим. Там просто розписано текст пісні Never Gonna Give You Up Ріка Естлі. Автор посту отримав на свою адресу чимало «ласкавих» слів.

Для того, аби відкладення не перетворилося з пранку на реальність, користувачі стали проводити дивні обряди. Усе через те, що вони помітили на грі «прокляття 91 дня». Усе через те, що розробники декілька разів відкладали проєкт саме за 91 день до запланованого релізу. І що ви думаєте? Це якраз сьогодні, тож трохи магії тут не завадить.

Саме тому користувач із нікнеймом dcig66 показав ролик, у якому проводить спеціальний обряд. Фанат встановив невеликий вівтар, де розмістив фото творця оригінальної гри Майка Пондсміта, Кіану Рівща, зображення головного героя та ще декількох важних особистостей із CD Project RED. Потім він запалює свічки, проводить обряд та заклинає фразою «ні відкладенню».

Worried about the possibility of another delay? Don’t worry @dcig66 got our backs. from r/cyberpunkgame

Хвилюєтеся, що її знову перенесуть? Немає приводу, адже dcig66 нам допоможе.

Сподіваємося, що ритуал допоможе, і ми побачимо гру вже 19-го листопада на PC, Xbox One та PS4.