😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Нові подробиці Resident Evil 8: Village

Тестери розповіли про ворогів, унікальні механіки, зброю, торгівлю, VR-режим та багато іншого!

Resident Evil

Resident Evil 8: Village анонсували ще на презентації ігор для PlayStation 5, але жодних деталей поки не розкрили. Проте, тестери, які перевіряли гру, розповіли трохи про неї. Їм вдалося оцінити тільки приблизно 30 хвилин ґеймплею, але вони вижали максимум інформації з наявного контенту.

Отже, що ми тепер знаємо про гру?

Трохи про загальне

  • Тестування проводилося на PS4 Pro, хоча нічого про теперішнє покоління в анонсі не було. Заявлено, що гра вийде на PC, Xbox Series X та PS5.
  • Village підтримуватиме VR-шоломи, але поки незрозуміло, чи мова йде про окремий режим, чи про повноцінну сумісність.

Вороги та битва з босом

  • Під час тесту вдалося зустріти тільки звичайних ворогів та одного боса. Перевертнів із трейлеру там не було. Наявні противники щось бурмочуть на невідомій мові, та б’ються кинджалами, сокирами, списами та іншими видами холодної зброї. Монстрів описують, як «блідих, гнилих створінь із татуюваннями на руках та лобі».
  • Деякі з них можуть стрибати на гравця, і тоді починатиметься QTE, як у третій частині. Інші ж можуть кидати головного героя на землю, а супротивники з мечами можуть спеціальною атакою взагалі відрубати голову вашому персонажеві з одного удару.
  • Одного з босів звати Ольга — це відьма, яка випускає рій комах. У бою з нею потрібно палити їх факелом, а потім стріляти в неї зі зброї. Потім відьма перетворюється на велетенську павукоподібну істоту, як випускає ще більше комах. Коли відьма помирає, то вона розплавляється й залишає за собою предмет.

Ґеймплей

  • Події відбувалися всередині якогось замку з купою кімнат. Для того, аби потрапити на інші поверхи, потрібно знайти спеціальні ключі.
  • Гравці використовували пістолет та дробовик. Також вони мали при собі ніж. Можна було звичайно взяти й іншу холодну зброю, але вона руйнується після декількох ударів.
  • Інвентар трохи відрізняється від того, який демонстрували раніше, але він усе ще нагадує кейс із четвертої частини з елементами інтерфейсу сьомої. Коли інвентар відкривається, гра призупиняється.
  • Звичайні вороги після себе нічого не лишають. Корисні предмети та ресурси потрібно шукати в предметах, які можна розбити, типу коробок чи ваз.
  • У демо ґеймери не знайшли на натяку на внутрішньоігрову валюту, але дехто пригадує невідому стару жінку з трейлеру, яка ділиться плітками та може виконувати роль місцевого торгівця.

Реліз Resident Evil 8: Village має відбутися у 2021-му році.