Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Нові проблеми з Cyberpunk 2077 — ваші збереження в грі можуть просто «зламатися»

Умови для піймання такого баґу надзвичайно прості — грайте, крафтіть, зберігайтеся…

Cyberpunk-2077

Не дивлячись на кількість проблем із Cyberpunk 2077, їх стає дедалі більше. Цього разу помилка може стати критичною — файли збережень у якийсь момент можуть просто втратити свою дієздатність, і не відкриватися. Проблема в тому, що «піймати» такий баґ аж надто просто — ваш файл збереження має «важити» більше 8 МБ. Вітаємо, ви більше не зможете завантажити гру.

Інформацію про це офіційно підтвердили в магазині GOG. Представники майданчику описали проблему та надали потенційне рішення:

На жаль, збереження пошкоджено й не може бути відновлено. Будь ласка, використовуйте минуле збереження для продовження гри й постарайтеся тримати на собі менше речей і матеріалів для крафтинґу.

Якщо ви використовували ґлітч для дублікації, будь ласка, завантажте файл, у якому ще не робили цього. Розмір файлів збереження може бути збільшений у майбутніх патчах, але пошкоджені файли відновити вже не вийде.

Головна проблема всього цього полягає якраз у крафті. Матеріали для нього значно збільшують розмір файлів, а найгірше те, що використання чи знищення цих матеріалів уже не зменшить розмір файлів, оскільки він фіксується та збільшується з часом.

Експерти вважають, що проблема не в розмірі, а у форматі структуризації даних. Збереження, що перевищують показник у 8 МБ переписують інші дані, поки не досягають точки, коли цей процес шкодить файлам.