😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новий фільм Мартіна Скорсезе з Леонардо Ді Капріо та Робертом Де Ніро профінансує Apple

Тепер гроші є й робота над проєктом скоро має розпочатися.

Мартін Скорсезе

Новий фільм Мартіна Скорсезе, нарешті, знайшов фінансового партнера. Після довгих пошуків ним стала компанія Apple. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

Paramount придбала проєкт у Imperative Entertainment ще в червні минулого року. Студія одразу зіштовхнулася з фінансовими проблемами через бюджет фільму в майже 200 мільйонів доларів. Скорсезе змушений був шукати додатковий партнерів. Серед кандидатів були Universal і MGM, а також стімінґові платформи Apple та Netflix. Остання брала участь у продюсуванні «Ірландця».

Нарешті, студія зупинилася саме на Apple. За інформацією THR, Paramount ще не підписала офіційно договір, але зробить це найближчим часом.

Головні ролі у фільмі «Вбивці квіткового місяця» зіграють Леонардо Ді Капріо та Роберт Де Ніро. За умовами згоди Paramount відповідатиме за показ стрічки в кінотеатрах, а Apple не тільки не тільки додасть грошенят, але й матиме право приймати деякі творчі рішення. Картина вийде на Apple TV+. Мартін Скорсезе переконаний, що «Вбивць квіткового місяця» також покажуть на великих екранах.

Фільм буде за однойменним романом Девіда Ґранна, який вийшов у 2017 році й отримав велику кількість нагород. У центрі сюжету — розслідування ФБР загадкових вбивств членів племені американських індійців Оклахоми на початку 20 століття.