😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новий місяць — нові ігри: усі значущі релізи лютого!

Новий Маріо, Persona 5, Destruction AllStars та багато іншого!

ігрові релізи лютого

Цього року лютий місяць не дуже порадує ґеймерів масштабними релізами, але на що звернути увагу для себе знайти може кожен. Можливо, обійдемося поки без розрекламованих серій, але хоча б засумувати нам не дадуть.

Отже, переходимо до списку ігор на цей місяць!

2 лютого — Control Ultimate Edition

Звичайно, це не нова гра, але варто таки і згадати про оновлення для консолей нового покоління для Control. Спочатку Remedy стверджувала, що всім, хто хоче собі гру на PS5 чи Xbox Series доведеться платити за цю можливість окремо, але потім виявилося, що Control Ultimate Edition входить до PS Plus цього лютого. Невдоволених було чимало…

Проте, це все ніяк не впливає на те, що сама гра вийшла доволі крутою, якісною та продуманою. Навіть критики менше 8 з 10 їй не поставили.

2 лютого — Destruction AllStars

Фактично, саме цю гру можна назвати одним із головних релізів цього місяця. Ці аркадні дербі-перегони матимуть чимало режимів та можливостей влаштувати місиво з машин! Головною відмінністю тайтлу від схожих ігор можна вважати можливість продовжити бій, навіть якщо ви втратили авто чи випали з нього. Виходить проєкт тільки на PlayStation 5.

4 лютого — Werewolf: The Apocalypse — Earthblood

Події цього рольового екшну відбуваються у світі World of Darkness. Головним героєм виступатиме перевертень Кахал, який вирішив виступити проти чималої організації Пентекс, яка посміла порушити баланс природи.

Тайтл базується на однойменній настільній грі від White Wolf Publishing, які відома за Vampire: Masquerade. Вийде проєкт на PC, PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One.

5 лютого — Ремастери Nioh

Дилогія Nioh отримає апдейт, що дасть можливість користувачам без проблем грати на PlayStation 5. Крім цього, ця сама оновлена версія буде доступною й на PC. В обох випадках покупці отримають доступ як до самої гри, так і до всіх наявних доповнень.

11 лютого — Little Nightmares 2

Продовження відомого інді-горрору від arsier Studios та Bandai Namco. У тайтлі головним героєм виступає хлопчик Моно, що постійно носить пакет на голові. Протагоніст першої частини виступить лише вашим напарником, що керуватиметься штучним інтелектом. Сюжет продовжуватиме події першої частини, і вам разом доведеться спробувати покласти кінець злу, що розповсюджується через телебачення.

Гра вийде на PC, PS4, Xbox One та Switch.

12 лютого — Super Mario 3D World + Bowser’s Fury

Новий тайтл від Nintendo про пригоди відомого на весь світ Маріо. Цього разу йому разом із Луїджі, Піч та Тоадом доведеться рятувати королівство фей. Гра підтримує кооператив до чотирьох людей. Вийде це диво тільки на Switch.

16 лютого — Hellish Quart

Цей інді-файтинг створила одна людина. Фактично, це можна назвати симулятором фехтувальника. Проєкт вийде в ранньому доступі. Цікаво те, що в грі використовуються відскановані рухи реальних професіоналів фехтування, а також якісно скопійований одяг людей 17 століття. Гравці можуть обрати одного з п’яти грабельних персонажів, матимуть змогу відвідати аркадний режим, спобувати локальний мультиплеєр, та пограти з контролера, якщо захочеться. Справа в тому, шо виходить гра тільки на PC, тож ґеймпад не обов’язковий.

17 лютого — Shattered — Tale of the Forgotten King

Тут уже пішла хардкорщина. Цей рольовий екшн у вказану дату вийде з раннього доступу, у якому сидів із червня 2019 року. Розробники тайтлу надихалися Dark Souls, Legacy of Kain та Shadow of the Colossus. Як ви розумієте, розслабитися з такою сумішшю не вийде. Вийде це випробування для ваших нервів тільки на PC.

18 лютого — King of Seas

Море, море та ще раз море… Усе як завжди — відчуйте себе справжнім піратом та захопіть усі моря! Робити це доведеться в процедурно генерованим світом. Ґеймерам обіцяють більше 20 навичків, 5 типів кораблів зі своїми особливостями та спорядженнями, торгівлю, риболовлю, захоплення міст, секрети й багато чого ще. Тайтл вийде на PC, PS4, Xbox One та Switch.

23 лютого — Persona 5 Strikers

Це пряме продовження Persona 5 в жанрі musou. Замість того, аби битися з ворогами в тактичному режимі, коли ще й паузу клікнути можна в будь-який момент, Джокеру та його команді доведеться битися з усіма в реальному часі.

Вийти це диво має на PC, PS4 та Switch.

23 лютого — Curse Of The Dead Gods

Це новенький роуглайк від студій Passtech Games та Focus Home Interactive. Проєкт уже активно розвивали через ранній доступ в Steam, і тепер він дістався до релізу. Останнім оновленням у гру вводиться ціла купа контенту, виправляється баланс, змінюються візуальні ефекти зброї та виправляється декілька наявних баґів. Вийде все це на PC, PS4, Xbox One та Switch.

25 лютого — Ghosts ‘n Goblins Resurrection

Фактично, це перезапуск доволі відомої франшизи Capcom. Цього року їй виповнюється 35 років. У новій грі нам доведеться взяти на себе роль лицаря Артура аби врятувати принцесу від злих сил. Робити це можна буде тільки на Switch.

Дата невідома — Capcom Arcade Stadium

У лютому має вийти набір класичних ігор Nintendo: 1943 — The Battle of Midway, оригінальна Ghosts ‘n Goblins, Super Street Fighter II Turbo, Bionic Commando, Strider та ще чимало іншого. Це також мають випустити на Switch.