😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Одна із компаній, що займалася збіркою iPhone, «спалилася» на порушеннях умов роботи студентів

Apple вже вжила заходів проти порушників.

Apple

За даними іноземних ЗМІ, декілька тижнів тому Apple дізналася про порушення умов праці в компанії, яка займалася збіркою iPhone. Згідно з офіційними заявами, мова йде про компанію Pegatron, що в Тайвані. Вона неправильно класифікувала студентів, а тому дозволяла деяким із них працювати в нічні зміни та на додаткових годинах, що порушує трудовий кодекс.

За словами Apple, тайванська компанія намагалася приховати порушення. Зараз «Яблуко» вирішило помістити партнера на випробувальний термін. Усе до того, як положення справ не буде виправлено.

Bloomberg зазначає, що Pegatron — це одна з небагатьох глобальних компаній-партнерів, на які Apple опирається при збірці своїх пристрій. У будь-якому випадку, мова не йде про примушення чи використання праці неповнолітніх, а про надання можливості студентам працювати більше, ніж дозволено законом, шляхом фальсифікації документів. Компанія-порушник уже звільнила менеджера, який керував роботою зі студентами.

Варто зазначити, що припинення цього співробітництва не має вплинути на плани Apple з випуску лінійки iPhone 12. Проте, можливо, це призведе до зміни компанії, що займається збіркою пристроїв. Це може якимось чином вплинути на якість продукції, і поки важко сказати, на гірше чи на краще. Хоча, мова тут йде скоріше про азіатський ринок, проте, мало куди ці смартфони можуть доїхати.