😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Один з авторів Doom, Quake та Alice створює гру та серіал за книгами про Країну Оз

Проєкт обійдеться без миленької магічної країни — тайтл буде моторошним переосмисленням книжок.

Oz adventures

Ґеймдизайнер Амерікан Макґі, який відомий за роботою над іграми Doom, Quake та екшн-серією Alice, оголосив про свій новий масштабний проєкт. Разом із кінокомпанією Radar Pictures вони готують гру Oz: Adventures. Це буде переосмислення книжок Френка Баума про Країну Оз, але в моторошному стилі. Одночасно з грою за тою ж франшизою готують і телевізійний серіал.

Судячи з ранньої пітч-презентації, яку Макґі показав у прямому ефірі на Twitch, гра буде однокористувацькою, та виконана в жанрі сюжетної пригоди. Схоже, випускати її будуть окремими епізодами, кожен із яких буде присвячений різним героям, що потрапляють до Країни Оз. Їм доведеться там вижити та знайти звідти вихід.

Сам Амеріка описує оточення гри, як «Людину, що біжить», але з відьмами, кводлінгами та іншими магічними створіннями. За його задумом, уся країна — це такий-собі магічний Бермудський трикутник, куди може закинути людей із різних часів.

Що ж до серіалу — про нього поки нічого не розповідають. Компанія Radar Pictures, яка бере участь у його створенні, продюсувала до цього фільми «Джуманджі», «Хроніки Ріддіка» та інші картини.