😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Офіційно: Арнольд Шварценеґґер знову буде воювати з інопланетним «Хижаком»

Тепер боротися з невідомим прибульцем йому доведеться не в культовому фільмі, а на просторах відеогри.

Хижак

Чутки, що нещодавно ширилися мережею, офіційно підтвердилися. Арнольд Шварценеґґер дійсно повернеться до ролі Датча із самого першого «Хижака». Тепер герой культового фільму з’явиться в грі Predator: Hunting Grounds.

Історію цього персонажа розділять на дві частини. Першою з них стане безкоштовне доповнення для гри. З нього ґеймерам стане відомо, де ж увесь цей час був Датч. Повідомляється, що його голос почують на касетному записі.

Другою частиною стане вже платне доповнення, яке вийде 26-го травня. У ньому вже можна бути зіграти за Датча, а також отримати ранній доступ до гвинтівки QR5 «Молотоголов» та ножа персонажа. Ці предмети також стануть доступні для всіх безкоштовно в червні.

Як саме виглядатиме герой Шварценеґґера можна побачити на спеціальному постері доповнення. Схоже, він уже готовий влаштувати полювання на Хижака.

До речі, сам «Стальний Арні» ще в березні закликав людей дотримуватися правил карантину. Сам він проводив час доволі весело, і навіть їв з однієї тарілки зі своїми поні та ослицею.

Читайте нас в Telegram