😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Роберт Паттінсон вирішив, що новому Бетмену не потрібні мускули

Актор відмовився тренуватися для ролі.

У новому інтерв’ю журналу GQ Роберт Паттінсон розповів про те, чим він займається на карантині. Виявилося, що він повністю припинив тренування для ролі Бетмена в майбутньому фільмів Метта Рівза. Через пандемію Warner Bros. припинила зйомки, тому актор також вирішив і покінчити на цей час із тренуваннями. Він також зізнався, що із самого початку не був у захваті від ідеї набору мускулатури.

Роберт взагалі вважає, що тренуватися спеціально для ролі — це неправильно. Студія навіть найняла для нього власного тренера, який має допомагати акторові залишатися у формі на карантині. Схоже, дарма.

Я вважаю, якщо ти постійно будеш тренуватися, то ти — частина системи з проблемою. Ти створюєш прецедент. Ніхто не робив цього в 70-х. Навіть Джеймс Дін був не настільки «накаченим».

Роберт Паттінсон

Окремо він розповів, що одного разу на зйомках «Сутінків» його попросили зняти сорочку. Одразу ж після цього автори наказали одягнути її назад. Також він додав, що Зої Кравіц, яка в новому «Бетмені» зіграє Жінку-кішку, тренується п’ять днів на тиждень. Сам же він «нічого не робить». Наскільки це правда — побачимо пізніше, хоча поки що змін у його фізичній формі не видно.