Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Офіційно: авторка книг про Гаррі Поттера не має безпосереднього відношення до нової гри Hogwarts Legacy

Джоан Роулінґ ніяк не вплинула на створення ігрового світу та історії.

Гаррі Поттер

Компанія Warner Bros. оприлюднила деякі відповіді на питання від фанатів. Мова йде саме про нову гру Hogwarts Legacy за франшизою «Гаррі Поттер». Звичайно, внутрішню інформацію про сам проєкт розкривати не стали, але деякі цікаві та не дуже факти дізнатися таки вдалося.

Наприклад, тепер точно відомо, що письменниця Джоан Роулінґ, яка і є автором усієї франшизи, не має прямого відношення до гри Hogwarts Legacy. Видавник зазначив, що гра «заснована на письменницькій майстерності» Роілнґ і створеному нею світі.

Видання Polygon спробувало дізнатися, що ж до «непрямої участі» письменниці. Проте, WB Games не дала розгорнутих коментарів.

Джоан Роулінґ безпосередньо не бере участь у створенні гри, хоч на її видатній письменницькій майстерності й засновані всі проекти у всесвіті Чарівного світу. Це не нова історія Джоан Роулінг.

з відповідей Warner Bros.

Нагадаємо, що 2020-й у письменниці йде не дуже вдало. Вона знаходиться під масовою критикою за висловлювання про трансгендерів. Hogwarts Legacy має вийти у 2020-му році на PS4, Xbox one, PS5, Xbox Series X та PC.