Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Оголошена нова дата виходу третьої частини «Фантастичних звірів»

Джонні Депп отримає гроші за фільм, навіть якщо не братиме в ньому участь, чи його взагалі скасують.

Джонні Депп

Нещодавно актор Джонні Депп оголосив про те, що Warner Bros. попросила його покинути роль Ґрін-де-Вальда у фільмі «Фантастичні звірі 3». Одночасно з цим компанія оголосила про відкладення картини, але точної дати тоді не назвала.

Тепер відомо, що фільм перенесли на 15 липня 2022-го року. Нагадаємо, що автори ще мають зайнятися рекастом на роль Ґрін-де-Вальда, тож навіть якщо забути про пандемію, сильно розраховувати на нову дату виходу не варто.

Що ж до самого Джонні Деппа, то його попросили піти після того, як він програв суд проти газети The Sun. Згідно з рішенням судді, заяви видання про те, що актор бив свою колишню дружину виявилися «здебільшого правильними».

За даними The Holywood Reporter, «Ворнери» від початку планували дочекатися вердикту суду, а потім приймати рішення щодо участі актора в картині. Проте, виплатити повний гонорар за триквел Деппу їм усе одно доведеться, навіть враховуючи, що він встиг відзнятися тільки в одній сцені.

Усе через те, що Джонні працює за контрактом, у якому була прописана компенсація на непередбачені випадки. Вона б працювала, навіть якщо б картина взагалі б не вийшла. У третьому фільмі Деппу виділялося стільки ж екранного часу, скільки й Едді Редмейну та Джуду Лоу. Проте, через його теперішню популярність, гонорар за ці сцени в нього більший.