😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Pay-to-win у Call of Duty: Warzone? Гравці помітили підозрілий баг

У грі зброя зі скіном за реальні кошти наносить значно більше шкоди, ніж її аналог без візуальних ефектів. Докази на відео.

warzone-money

Користувач Reddit під нікнеймом ChickenYug помітив дещо дивне в Call of Duty: Warzone. Разом із товаришем вони перевірили свою теорію, та записали процес на відео. Справа в тому, що гвинтівка M14 EBR наносить значно менше шкоди, ніж її аналог із платним скіном Line Breaker. Зауважимо, що обидві зброї мали однакові модифікації.

На відео, представленому нижче, ми бачимо, як гравець спочатку стріляє в голову товаришу зі звичайної M14 EBR. Потім він бере ту ж саму гвинтівку, але зі скіном Line Breaker, у той час, як підстрілений ним персонаж поповнює здоров’я та повністю відновлює всю броню. У підсумку — вбивство з одного пострілу. Тобто, з візуальними ефектами зброя нанесла достатньо шкоди, аби вбити противника на місці, у той час, як її звичайний аналог тільки поранив його.

Pay to win M14 EBR blueprints – Part 2 with new evidence – see comments from r/CODWarzone

Чи це розробники зробили навмисно, чи помилка в коді, що призвела до виникнення багу — невідомо. На життя заслуговують обидва варіанти, тому стверджувати щось просто неможливо. У будь-якому випадку Activision чи команда розробників ще не надавали жодних коментарів щодо цієї ситуації. Отже, чекаємо наступного оновлення.