😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Створюється настільна гра за Resident Evil 3

Офіційне видавництво настільних ігор об’єдналося з розробниками оригінальної Resident Evil 3, аби створити максимально цікавий проєкт.

Видання Steamforged Games спільно з Capcom анонсувало настільну гру за Resident Evil 3. Кошти на неї збиратимуть за допомогою Kickstarter. На сайті фінансування творчих проєктів Resident Evil 3: The Board Game з’явиться 28 квітня 2020 року.

Гру в стилі «survival horror» можна пройти як одному, так і вчотирьох. Настолка матиме окремі сценарії, а також сюжетну кампанію на 19+ годин.

Гравцям необхідно взяти на себе ролі культових персонажів Resident Evil 3. Вони мають втекти з Раккун-сіті, не витрачаючи даремно ресурси, приймаючи обдумані рішення й остерігаючись неочікуваних загроз тоді, як кількість живих мерців зростатиме.

настільна гра

Дизайн гри розроблятиме Шервін Метьюз з Steamforged Games. Загалом над проєктом працюватиме та ж команда, яка випустила настільну гру за Resident Evil 2.

У виданні повідомляють, що очікують назбирати 2,5 тисячі підписників до початку краудфандингової кампанії Resident Evil 3: The Board Game. Якщо це станеться, то вкладники зможуть отримати мініатюру Джилл Валентайн в екіпіруванні мотоциклістки.