😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Педро Паскаля поставили перед вибором: Ґаль Ґадот чи малюк Йода

Головний герой «Мандалорця» та одночасно антагоніст фільму «Диво-жінка: 1984» опинився перед доволі складним вибором у своєму житті.

Актор Педро Паскаль дав інтерв’ю для Entertainment Weekly. Під час розмови його несподівано поставили перед майже неможливим вибором: Ґаль Ґадот (Диво-жінка в однойменному фільмі) чи малюк Йода (гадаємо, пояснень непотрібно). Мова йшла про те, кого він більше хоче бачити в якості партнера на зйомках.

Нагадаємо, що Педро Паскаль грає головну роль у серіалі «Мандалорець», і водночас буде головним антагоністом у фільмі «Диво-жінка: 1984». Саме тому журналісти і вирішили задати йому таке питання. Що ж він відповів?

Я виберу Ґаль серед усіх можливих створінь у Всесвіті. Але й малюк Йода теж нічого, з ним дуже легко працюється в кадрі. А ще поруч із ним я здаюся дуже високим. І потрібним.

Педро Паскаль

Нагадаємо, що в новій частині «Диво-жінки» він гратиме Максвелла Лорда, який вміє виконувати чужі бажання. Фільм очікується 2-го жовтня. Водночас другий сезон «Мандалорця» має вийти цього року, але точної дати ми ще не знаємо.