😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Переможець «Оскара» Кріштоф Деак почав зйомки свого нового фільму «Онук»

Психологія втрати та помсти: наскільки звичайна людина може змінитися, переслідуючи жагу до справедливості за смерть рідних?

Оскар

Як повідомляє портал Variety, угорський письменник та режисер Кріштоф Деак, який виграв «Оскар» за найкращий короткометражний фільм «Співай», приступив до зйомок свого повнометражного творіння «Онук». До його акторського складу приєдналися Ґерґелі Блахо та Тамаш Джордан, який, до речі, теж був номінантом на премію «Оскар» за гру у фільмі «На тілі та душі» (2018).

Картина буде виконана в стилі кримінального трилеру. Історія ж розповість про 28-річного менеджера Руді, світ якого перевернеться, коли його дідусь стане жертвою шахраїв. Хлопець, бажаючи правосуддя, почне проводити власне розслідування. Поринаючи у світ шахраїв та злодіїв, він знайде собі союзників, які й допоможуть йому в його пориві помсти.

Lazy loaded image

Історія «Онука» ґрунтується на дуже особистому досвіді — мій власний дідусь став жертвою шахраїв. Мене цікавить, що може зробити середньостатистичний симпатичний хлопець, як я, коли його виштовхують із зони комфорту, щоби розпочати подорож помстою та служити справедливості для своїх близьких. Як далеко можна зайти, перш ніж, стати абсолютно іншою людиною?

Режисер Кріштоф Деак

Зйомки картини заплановано завершити вже приблизно за місяць, а прем’єра фільму запланована на осінь 2021 року.