Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Ремастер Need for Speed Hot Pursuit офіційно анонсований та має перший трейлер

Окрім цього ми вже можемо порівняти графіку в оригіналі та ремастері! Хоча, результати фанатів не вразили.

Need for Speed

Нещодавно відбувся офіційний анонс Need for Speed Hot Pursuit. Разом із цим у Steam відкрилися попередні замовлення на гру. Вийде вона вже 6 листопада, а купити можна просто зараз за 800 гривень.

До ремастеру входять усі доповнення, що вийшли для оригіналу, а також введений кроссплейний режим. Hot Pursuit Remastered буде по-різному працювати на консолях — так, на PS4, Xbox One і Nintendo Switch гравці зможуть запустити її з роздільною здатністю 1080p і з частотою в 60 fps, тоді як на PS4 Pro і Xbox One X буде два режими: продуктивний (1080p при 60 fps) і максимальної якості (4K при 30 fps). На PC оновлена версія гри зможе працювати з налаштуваннями аж до 4K при 60 fps.

Замовити гру можна вже зараз і на PS4, і на Xbox One, і коштують ці версії по 40 доларів. Поки що можна зацінити трейлер проєкту:

На кінематографію подивилися, тепер можна згадати й саму гру. У мережі вже почали з’являтися відео з порівняннями графіки оригінальної гри 2010-го року та перевидання. Фанати жаліються на те, що якщо графічні покращення і є, то знайти їх доволі складно. Водночас ефекти дощу (4:25) виглядають навіть скромніше, ніж в оригіналі.