Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Перезапуску «Рожевої пантери» бути!

Фільмом займуться режисер «Їжака Соніка» та сценарист «Поганих хлопців назавжди».

Рожева пантера

Кінокомпанія MGM запустила в розробку фільм за відомою франшизою «Рожева пантера». Плани на відродження комедії існували доволі давно, але довелося повозитися доволі довго через труднощі з авторським правом.

Займатиметься новим проєктом режисер Джефф Фаулер, який працював над «Їжаком Соніком». Сценарій писатиме один з авторів третьої частини «Поганих хлопців» Кріс Бремнер. Подробиці фільму поки не розкриваються. Проте, видання The Hollywood Reporter каже, що в майбутній картині хочуть об’єднати дві умовні «частини» франшизи — кінематографічну й анімаційну.

Нагадаємо, що оригінальна картина розповідала про інспектора Жака Клузо, який намагався розкрити справу про зникнення рожевого брильянту. У підсумку все це перетворилося на цілу серію, кожна з частин якої починалася з титрів, на яких показували анімовану рожеву пантеру. Закінчилося це появою мультику та декількох ігор за франшизою.

Раніше в кіно пантера була тільки в титрах, але в новій частині хочуть поєднати живу гру та анімацію. Події, за даними ЗМІ, будуть розвиватися навколо інспектора поліції, який отримує травму (голови, напевніше), через яку в нього з’являється уявний друг у вигляді Рожевої пантери. Вона не розмовляє, але таки знаходить способи допомогти інспектори в розслідуванні.

Коли почнеться виробництво нової «Рожевої пантери» — невідомо. Приблизної дати прем’єри також поки немає.