😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Перший пішов: Netflix випустив фільм з українським озвученням!

Дебютною картиною для української мови на сервісі став «Губка Боб».

Netflix

Пам’ятаєте, ми розповідали про те, що Netflix готує новий мультфільм про Губку Боба? Ну той самий, де головний герой разом із Патріком вирушає в нове місто. Там ще Кіану Рівз засвітився (принаймні, його голова). Так от, на Netflix вийшов мультфільм «Губка Боб: Втеча Губки» з повністю українським дубляжем та субтитрами, якщо так комусь більше подобається.

За даними ITC, за озвучення ми маємо дякувати LeDoyen Studio. Ця українська студія розробляла озвучення для показу в кінотеатрах, але через пандемію довелося все ж таки відмовитися від цієї ідеї та випустити фільм у цифровому форматі.

Губка Боб

Ще ми розповідали про те, що Netlix почав співпрацювати з українськими студіями Postmodern Postproduction та «Так Треба Продакшн» для розробки україномовної версії сервісу та проєктів з озвученням нашою рідною мовою. Звичайно, «Губка Боб» — це перший крок введення україномовного контенту на стрімінговий сервіс. Невдовзі очікуємо нових проєктів із рідною мовою. Далі справа буде вже за користувачами — нам потрібно буде продемонструвати попит на такий дубляж, аби робота в цьому напрямку продовжувалася.

Нагадаємо, що Netflix працює в Україні з 2016-го рокую. Проте, для нас зараз ціла купа обмежень: неповна бібліотека проєктів, оплата в євро та відсутність інтерфейсу на українській мові. Очевидно, що сервіс потроху виправляє ці проблеми, тож сподіваємося, що вже скоро матимемо, чого бажає українська душа.