😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Перший сезон «Відьмака» умістили в мультик на 20 секунд

Будьте обережні! Загроза наштовхнутися на спойлер зросла в рази!

Відьмак

На YouTube-каналі Seriously Sketchy вийшов новий скетч, що пов’язаний із серіалом «Відьмак» від Netflix. Автор спробував жартома поєднати всі основні сюжетні лінії першого сезону оригінального проєкту, та вмістити їх у 20 секунд. На нашу думку, вийшло доволі схоже.

У цьому ролику збережені канони серіалу: Ґеральт постійно серйозний, усіх перемагає і веде себе доволі пафосно. Водночас Цірі майже не розуміє, що відбувається, а Йеннефер приходить до розуміння того, що вона хотіла б дітей. Ось стільки часу, скільки вам знадобилося на прочитання цього тексту, виявляється, достатньо, аби передати сюжет «Відьмака».

Якщо ж ви й досі не подивилися цей серіал, або ж будь-який інший лише тому, що не маєте можливості насолодитися переглядом вдома, можемо запропонувати вам вихід! Кінобокси допоможуть знайти для власний куточок, де ви зможете цілком та повністю самі обирати: що вам дивитися, скільки ви будете це дивитися, чи навіть просто можете грати в PS4 замість перегляду серіалу! Усим цим ви можете насолоджуватися як самостійно, так і в компанії друзів. Про свої враження від Кінобоксів ми вже писали раніше, адже на власному досвіді вирішили спробувати «що це таке, і з чим його їдять.»