😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Персонажі зі світу Людини-Павука, які можуть дебютувати вже після «Морбіуса»

Аж 7 потенційних претендентів!

Людина-Павук

Ростер персонажів, котрі пов’язані із Павучком, просто величезний. Це не тільки антагоністи першої величини, а й вороги рангом менше. Ще не забуваємо про персонажів підтримки. Студія Sony отримала дійсно ласий шматок, адже тільки на персонажах оточення Спайді можна побудувати власний Кіновсесвіт.

Тизер-трейлер «Морбіуса», котрий вже встиг наробити галасу у фанатській спільноті, побічно підтвердив, що всесвіти пов’язані. Камео Майкла Кітона спрацювало подібно до бомби, адже антагоніст першого фільму про Павучка від Marvel з’явився у Кіновсесвіті Sony. Фото зі зйомок та злитий сюжет фільму тільки підверджують, що події розгортаються у Кіновсесвіті Marvel.

Проте після Морбіуса та Венома мають з’явитися й інші персонажі, які будуть складати оточення Пітера Паркера. Це — сімка героїв та злодіїв, які можуть з’явитися на великих екранах вже незабаром.

Морлан

Персонаж, який дебютував у коміксах відносно нещодавно. Аби зрозуміти, хто він такий, потрібно трішки передісторії. Один із авторів коміксів про Спайді, Джозеф Майкл Стражинські, вирішив по-іншому поглянути на сили Павука. Тепер вони залежать не тільки від укусу радіоактивної тваринки. Він ввів у всесвіт поняття тотемів, котрі наділяють власників силами тієї чи іншої живої істоти.

Грубо кажучи, тотеми — провідники між царствами Людей та Тварин, а існують вони вже мільйони років. Ось Пітер Паркер і став тотемом Павука, а по всьому Мультивсесвіту існують й інші представники членистоногих.

Людина-Павук Морлан

Проте є істоти, які полюють за тотемами. Одна чи один з таких — Морлан. Він — член родини Наслідників, які подорожують по всій Павутині Життя та знищують тотеми, живлячись їхніми силами. Після таких «актів вандалізму» — Павук гине.

Із Морланом та його родиною пов’язаний один цікавий комікс-івент — «Павучі Світи». Там Павучки з різних всесвітів об’єднуються, аби здолати Наслідників. До речі, саме ці злодії можуть стати антагоністами другої частини анімаційного фільму «Людина-Павук: Крізь Всесвіти».

Шакал

Шакал — альтер-его Майлза Уорена, викладача з біології Пітера Паркера. Уся бійня розпочалася через Гвен Стейсі — першу дівчину Пітера. Викладач був тайно захоканий у неї, а після її смерті від рук Зеленого Гобліна звинуватив у всьому… так, як ви гадаєте, кого? — Правильно, Павучка.

Людина-Павук Шакал

Його нестійкий психічний стан наштовхнув вченого на створення клона Пітера Паркера — Бена Рейлі. До речі, все вищезгадуване — подія під назвою «Сага про Клонів».

Підводячи підсумок, саме цей чоловік винен у створенні багатьох клонів Пітера Паркера, про яких і нині пишуть комікси. Алий Павук так і взагалі став дуже популярним. Якщо студія вирішить використовувати «Сагу» як основу для наступних проєктів, то їм доведеться все спрощувати. «Сага про клонів» неймовірно велика та заплутана.

Бен Рейлі

Людина-Павук Бен Рейлі

Ось і сам клон Паркера. У один момент автори ще сильніше заплутали події, зробивши Пітера клоном, а Рейлі — справжнім Павуком. Вибух мізків, чи не так?

Ясна річ, що далі все це діло виправили. До речі, сам Том Голланд, який грає Павука у Кіновсесвіті, хотів би екранізувати саме «Сагу про Клонів». Про це він казав у одному з інтерв’ю.

Мігель О’Хара

«Павуків багато не буває» — подумали автори та зробили ще одного супергероя. Правда, він із майбутнього, а якщо точніше, то з 2099 року.

Мігель О’Хара — талановитий генетик, працюючий на мегакорпорацію «Алхемакс» (або «Алкемакс», труднощі перекладу). До речі, у майбутньому всім світом керуюють подібні «заклади».

Мігель намагався відтворити здібності Людини-Павука із минулого. Відтворив. Але на собі. Саме після цього він почав боротися із корпорацією, на яку раніше працював. Причиною цьому стали тіньові махінації, на котрі він раніше закривав очі.

Людина-Павук Мігель О'Хара

«Павучим чуттям» Паук 2099 не володіє, проте може бачити у темряві та має неймовірно гострий слух. Чіплятися за поверхні він також не може, для цього йому допомагають кігті на костюмі. Він, до речі, зроблений із нестабільних волокон, які дуже важко розірвати. Проте павутиння у нього органічне.

Побачити Мігеля О’Хару можна було у сцені після титрів «Крізь Всесвіти», а вже у другій частині відбудеться повноцінний дебют. Пограти за О’Хару ви можете у «Spider-Man: Shattered Dimensions» та «Edge of Time».

Доктор Восьминіг

Один із культових ворогів Людини-Павука. Отто Октавіус — блискучий вчений, котрий вже отримав практично ідеальну екранізацію у «Людині-Павуці 2» від Сема Реймі. Проте тут ми поговоримо про інший сюжет. У коміксах вченому вдалося захопити тіло Пітера Паркера та перенести у нього свою свідомість.

Людина-Павук Доктор Восьминіг

У результаті з’явилася більш лякаюча та технологічна версія нашого улюбленого супергероя, котра не цурається жорстких методів у боротьбі зі злодіями. Ця ітерація Павучка має павукоботи, які допомагають шукати бандюків, та щось на кшталт щупальців за спиною.

Хоч Пітеру і вдалося повернути все назад та знову заволодіти власним тілом, ми отримали новий погляд на Спайді. Переосмислення персонажа дуже сподобалося фанатам, тож видавництво і досі використовує цей образ.

Носоріг

Ще у кінці «Нового Людини-Павука: Висока Напруга» із Ендрю Гарфілдом нам показали початок поєдинку між Павуком та Носорігом. Чоловік у великому броньованому костюмі носоріга нападає на тендітного хлопчика у тріко. Звучить достатньо дивно, проте на такий двобій було би цікаво подивитися. Скоріше за все, творці залишили цей момент на триквел, який ми, нажаль, більше ніколи не побачимо.

Людина-Павук Носоріг

Памятаєте, як нам натякнули на Зловісну Шістку? Так ось, Носоріг дуже класно виглядає у злодійських тім-апах. Тим паче, що зараз активно циркулюють чутки про сольний фільм для цієї злодійської компанії.

Слінгери

Ви навряд чи знаєте, хто це такі. Персонажі не дуже популярні, хоча історія їх походження цікава. У коміксах про Павучка 90-х років проходив сюжет, де нашого Дружнього Сусіда звинуватили у вбивстві. Цікавий збіг із фіналом останньої картини від Marvel.

Через це він більше не міг носити свій червоно-синій костюм, але залишати супергеройську діяльність також далеко не вихід. Благо, мізки та руки дозволили Пітеру створити чотири абсолютно нові образи: Шершень, Рикошет, Продіджи та Туман. Тож деякий час він патрулював місто саме так. Проте час йшов, та незабаром Паркер відновив своє чесне ім’я. Костюми йому тепер не потрібні, але куди ж їх дівати?

Людина-Павук Слінгери

Вихід знайшовся. Чотири тінейджери заволоділи костюмами, створивши команду Слінгерів, проте не без допомоги іншого дорослого супергероя — Чорного Марвела.

Як я і казав, герої незнайомі сучасному фанатові коміксів. Лише тим, хто збирав колекційні карточки із Павуком у далекому 2008 році. Проте, якщо використовувати ці образи, то можна зліпити щось дуже несподіване.

До речі, ось вам ще одна цікавенька штука. У кінці «Далеко від Дому» Містеріо зміг підлаштувати власну смерть таким чином, ніби його вбив Пітер Паркер. Саме відео розповсюдив наш вірний Джей Джона Джеймісон. В свою чергу, у трейлері «Морбіуса» ми бачили плакат із Павучком, на котрому написано “вбивця”.

Людина-Павук

У голові виникає очевидне питання: чи побачимо ми Паркера у інших амплуа? Яким чином студія буде вирулювати ситуацію?
Зізнаюся — я би залюбки подивився на подібний фан-сервіс із різними костюмами. Тільки згадайте, скільки ажіотажу було від новини, що у сиквелі з’являться різні наряди Спайді.