😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Підбірка майбутніх ігор із кольоровими протагоністами

Тут зібрані найкращі тайтли, у яких у головній або в одній із головних ролей виступають представники кольорових рас.

Far Cry 6

Не секрет, що розробники ігор не так давно почали замислюватися над тим, що непогано було б дати можливість ґеймерам самостійно обирати для себе колір шкіри керованого персонажа. До цього переважна більшість тайтлів давала вам білого героя й без питань відправляла в бій.

Часи змінюються, а тому тепер кожен у багатьох іграх має можливість обрати стать, розміри тіла та колір шкіри свого героя. Пропонуємо вам список із декількох цікавих очікуваних тайтлів, де протагоністом (або одним із них) виступає представник кольорової раси.

Season

Дата: поки не оголошена.

Season — непогана пригодницька гра про жінку, що вирішила відмовитися від життя в селі, аби досліджувати світ. Робити це вона вирішила на своєму велосипеді, а в процесі документує все, що з нею відбувається за допомогою фотокамери. Щоправда, світ тут трохи на межі катаклізму, тож це щось типу останнього бажання, напевно.

Фактично, нам покажуть альтернативну версію нашої планети. У ній не тільки все буде трохи інакше, але й технологічний прогрес у якийсь час просто заморозився, залишивши чимало відсилань до здобутків минулого. Розробляють це чудо автори зі студії Scavengers Studio.

Deathloop

Дата: 21 травня.

Нова гра від Arkane Studios покаже нам протистояння двох відомих кілерів Кольта та Джуліанну на загадковому острові Блекріф. Ґеймери беруть під контроль саме Кольта, та мають допомогти йому вижити й досягти мети. Протагоніст має не померти, та вбити за одну ніч одразу вісім людей, поки вони самі на нього полюють.

Якщо вам не вдасться виконати всі умови — спрацює загадкова петля часу, що закріпилася на острові. Вас відкине на початок, і все почнеться знову, аж поки ви не виконаєте завдання.

ValiDate: Struggling Singles in Your Area

Дата: весна.

Перед нами постане невеликий візуальний роман, у якому дійовими особами будуть 12 одиноких людей, що проживають у місті Джерсі. Звичайно, вони шукають для себе кохання, а одночасно мають долати суворе життя, займаючись повсякденними справами. Мова йде навіть про роботу, де ви самі обираєте для себе різні направленості. Можна навіть бути косплеєром чи весільним консультантом.

Звичайно, головною метою тайтлу є саме відносини. З побаченнями, труднощами спілкування і все таке. Усе залежить тільки від вас. Розробники гри зі студії Veritable Joy Studios кажуть, що сюжети гри створюються з усіма переживаннями та можливостями.

Tchia

Дата: поки не оголошена.

Автори гри надихалися Новою Каледонією при створенні свого світу. Мова йде про тихоокеанський півострів, що знаходиться трохи східніше Австралії. Ґеймери візьмуть під контроль дівчину на ім’я Tchia. Вона має унікальні здібності, типу контроль над тваринами чи предметами.

Головній героїні доведеться вирушити в особливій світ, який повністю підпорядкований усім законами фізики. Досліджувати світ доведеться за допомогою скелелазіння, планеризму, вітрильного спорту і т.д. Автори з Awaceb створили свою гру доволі яскравою та барвистою, аби ви могли не просто виконувати поставлені задачі, а насолоджуватися світом навколо вашого персонажа.

Far Cry 6

Дата: 2021.

Про серію Far Cry не чув тільки лінивий. Звичайно, кожна з них має свої унікальні можливості та механіки, але в цілому зберігає дух та направленість. Студія Ubisoft продовжує експериментувати з культурними темами. Цього разу ґеймерів відправлять до острову Яра, що черпав натхнення з Куби.

Протагоністом виступить Дані Рохос (може бути як чоловіком, так і жінкою). Він — місцевий житель, що серйозно влився в революцію проти жорсткого диктатора Антона Кастільо. Про сюжет більше не дуже багато відомо, але з трейлеру ми дізналися про стосунки тирана із сином Дієґо, якого він хоче зліпити «за своєю подобою». До чого тут взагалі той Дані — дізнаємося пізніше.

Aerial_Knight’s Never Yield

Дата: перша половина 2021.

Гра собою представлятиме стильний авто-ранер у футуристичному Детройті, з деякими допроцьовками від Токіо. Головний герой Воллі — це хлопець із кібернетичним протезом ноги, який прагне дізнатися все про своє минуле. У процесі він знаходить таке, що може вплинути на подальше майбутнє всього міста.

От тепер і доведеться ґеймерам постійно бігати, стрибати та намагатися не натрапити на засідки ворогів. Створює тайтл команда з Aerial_Knight.

She Dreams Elsewhere

Дата: 2021.

Тайтл є сюрреалістичною рольовою грою про жінку в не найкращому психічному стані. За сюжетом вона намагається побороти постійне занепокоєння та виявити причини свого стану. Усе це паралельно із протистояння демонам всередині себе, і це зовсім не переносний термін.

На вас чекають олдскульні покрокові бої, але з присмаком сучасності. За допомогою системи чар ви можете самі налаштовувати свій стиль гри.

As Dusk Falls

Дата: 2021.

Нова інтерактивна драма від Interior/Night розповість доволі сумну історію про дві сім’ї, що ще в 1999-му році потрапили в жахливу ситуацію з заручниками, яка повністю вийшла з-під контролю. Далі ґеймери побачать, як це вплинуло на всіх дійових осію, і як вони проживали наступні 30 років.

Unknown 9: Awakening

Дата: поки не оголошена.

Нова загадкова науково-фантастична гра зосередиться на дівчині на ім’я Харуна. Вона жила в Калькутті, що в Індії, але одного виявила, що має таємничі сили, що дають їй доступ до невідомого виміру, що відомий як The Fold.

Пізніше їй вдається зустріти наставника, що навчає її відчувати свою силу, аби розкрити секрети нового виміру. Гра зосередиться на жанрах бойовик та пригода від третьої особи. Розробники з Reflector у цій франшизі постійно охоплюють чимало книг, коміксів та цікавих подкастів, аби надихнути свою історію відомими всім мотивами.

Dustborn

Дата: поки не оголошена.

Цей тайтл уже не про героїчні вчинки, а зовсім навпаки. Розповіддю сюжету керуватиме чоловік на ім’я Пакс. Він шахрай та колишній в’язень, який не збирається зупинятися на досягненому. Пакс збирає собі зграю союзників, аби перевезти загадковий пакунок через Республіку Америка, що представляє собою роздріблену версію США.

Ви разом із командою матимете унікальні здібності та ще більш цікаву «історію». Про все це ви можете дізнатися через систему глибоких діалогів. Розробники з Red Thread Games надали тайтлу мистецький напрям, натхненний коміксами. За його допомогою вам і розповідатиметься, як ваших антигероїв будуть переслідувати всі, кому не лінь, від уряду до інших бандюг.

The Gunk

Дата: 2021.

Автори з Thunderful/Image & Form Games у цьому тайтлі розповідатимуть історію двох астронавтів, що опинилися на планеті, яка переповнена життям та цінними ресурсами. Проте, не все так просто — світові загрожує корупційна паразитична комаха.

Головний герой зможе використовувати спеціальну рукавичку, яка зможе розчистити вам шлях чи допомогти в пошуках ресурсів. Одночасно її можна використовувати в бою. Відкриваючи нові території, ви не тільки матимете доступ до більш корисних ресурсів, а ще і зможете дізнатися більше про минуле планети.

Tunche

Дата: 2021.

Фановий бітемап-тайтл від студії Leap Game Studios не дасть вам засумувати. Крім того, що ви можете проходити все це діло в кооперативі, побудова персонажів може змусити посміхнутися зайвий раз. Крім того, система гри використовує випадкову побудову рівнів та місць появи ворогів, тож ви ніколи не зможете знати напевно, що саме на вас чекає за тим чи іншим кутом. Гра виконана в мальованому, трохи мультяшному стилі.

We Are The Caretakers

Дата: перший квартал 2021-го року.

Гра від Heart Shaped Games описується як «управління загоном афрофутуристів у форматі RPG». Тайтл розповість про захист тварин, що зараз знаходяться під загрозою зникнення. У ньому використовуються системи, що натхненні іграми типу як Ogre Battle, Darkest Dungeon та XCOM.

Вам доведеться зібрати власну команду захисників природи, аби йти в тактичний бій із браконьєрами в процедурно сформованих кампаніях. Гра має повноцінну систему робочих місць та репутації. Ваші дії впливатимуть на те, як ваша команда ставиться до світу навколо.

Крім звичайної боротьби з браконьєрами вам ще доведеться виводити питання захисту природи на світовий рівень, та зустрічатися з лідерами країн! Отже, навчитися зберігати природу з усіма реальними нюансами тут ви зможете без проблем.