😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Пітер Дінклейдж та Джейсон Момоа зіграють у фільмі про шахрая Ван Ґелсінґа та його напарника-вампіра

Тіріон Ланністер із «Гри престолів» стане «легендарним» винищувачем вампірів, а Аквамен (чи кхал Дроґо) перетвориться на безсмертне створіння, що допомагає йому.

Ван Ґельсінґ

Ведеться робота над новим екшн-пригодницьким фільмом Good Bad & Undead. Картина розповість про шахрая Ван Гельсінґа, якого зіграє Пітер Дінклейлж, та вампіра, яким стане Джейсон Момоа. Останній, до речі, за сюжетом пообіцяв собі більше ніколи не вбивати людей. Разом вони ходять по містам, де провертають свою схему — вампір лякає людей, а Гельсінґ за гроші начебто його позбавляється.

Усе йшло добре, але в якийсь момент за голову нечисті назначають чималу нагороду. Найманці з усього світу, який, до речі, наповнений реальних чудовиськ та мігією, тепер шукають цього вампіра.

Фільмом займається студія Legendary. Заснована картина на ідеї сценаристів Марка Свіфта та Деміана Шеннона, які займалися стрічками «П’ятниця 13-те» 2019-го року та «Рятівники Малібу» 2017-го. Режисером нового фільму стане Макс Барбаков, який до цього займався короткометражними проєктами та комедією «Палм-Спрінґс».

Пітер Дінклейдж та Джейсон Момоа разом знімалися в «Грі Престолів», але одночасно на екранах не з’явилися. Персонаж Джейсона «вибув» із проєкту доволі швидко.