😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

PlayStation 5 VS Xbox Series X — протистояння Титанів!

Порівнюємо характеристики обох консолей після їхніх презентацій.

PS 5 VS Xbox Series X

Презентація PlayStation 5 нарешті пройшла, і тепер ми можемо порівняти її характеристики з показниками нещодавно представленої Xbox Series X. Десь ви зможете побачити плюси, а десь мінуси тієї чи іншої консолі, тому не варто затримувати увагу лише на одному пункті.

Справа в тому що підхід до оновлень в Sony та Microsoft дуже різний. Там, де відзначилася одна консоль, інша трохи відстає, але вірне і зворотне твердження. Ну добре, перейдемо до основного: хто в чому кращий за опонента?

PS VS Xbox

PS 5 робить акцент на перемінній частоті центрального та графічного процесору. Це має допомогти однаково працювати консолі в різних умовах, не змінюючи енергозатрати та продуктивність. У цей час Xbox Series X завжди працюватиме на максимальній частоті. Фактично, вона також буде в усіх умовах працювати однаково, але з трохи вищим використанням ресурсів.

Розглянемо основні їхні відмінності й те, що найбільше обговорюють у мережі. Ми бачимо, що Xbox Series X має графічне ядро на 12 терафлопс, у той час, як у PlayStation 5 показник складає тільки 10,28 терафлопс. Через це багато хто одразу вирішив, що консоль від Sony слабкіша. Проте, вона на цьому двобії також має що продемонструвати.

PS 5 має значно швидший SSD, початкова швидкість якого складає 5,5 Гб/с, у той час, як у консолі Micrisoft цей показник тільки 2,8 Гб/с. Японці вважають, що швидший доступ до пам’яті зможу компенсувати недолі трохи слабшого графічного ядра.

Що ми маємо? Маємо дві компанії, що вже не просто є основними конкурентами типу «хто зробить краще», а взагалі пішли різними шляхами. Чий підхід виявиться кращим можна буде сказати тільки після виходу обох. Залишається тільки чекати.