😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Почекайте апдейтів»: Sony та Microsoft не хочуть повертати гроші за Cyberpunk 2077

Схоже, CD Project RED трохи поквапилася з тим, аби обіцяти «повернення коштів усім бажаючим»…

Cyberpunk 2007

Нагадаємо, що нещодавно студія CD Project RED вирішила нарешті прокоментувати проблеми із версіями Cyberpunk 2077 для PS4 та Xbox, а конкретніше масовий провал цих версій. Розробники вибачилися, що не показали завчасно, як виглядатиме гра на консолях попереднього покоління.

Студія оголосила, що більшість проблем мають виправитися з новими патчами, що вийдуть як у найближчий час, так і на початку наступного року. Проте, головною темою цього матеріалу є та частина звернення CD Project RED, де вони пообіцяли повернути гроші за гру всім бажаючим, включно з власниками копій для консолей.

Ґеймери посиділи, подумали, та деякі з них вирішили так і зробити. Відправилися вони до підтримок PlayStation та Xbox, і виявили, що розробники щось не дуже домовилися з Sony та Microsoft — користувачі отримали чималу кількість відмов на повернення коштів. Найбільше така ситуація розповсюджена на консолях PlayStation.

У деяких випадках підтримка PS Store відмовляла в поверненні коштів, з порадою «дочекатися крупних патчів у січні та лютому 2021-го року.