Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Помер актор, який став зіркою фільму «Одинадцять друзів Оушена» та серіалу «Доктор Хаус»

Світ прощається з Карлом Райнером — актором, сценаристом, режисером та продюсером.

Карл Райнер

Карл Райнер помер у віці 98 років. За даними видання Variety (з посиланням на асистента актора), він пішов із життя у своєму будинку в Беревлі-Гіллз у понеділок, 29-го червня. Помер він від старості.

Як актора його найбільше знають за роллю Сола Блума у фільмі «Одинадцять друзів Оушена», а також його можна побачити в серіалах «Доктор Хаус» та «Парки й зони відпочинку». Також Карл Райнер створив шоу The Dick Van Dyke Show, яке стало культовим. За нього він отримав дев’ять премій «Еммі». Фільмографія цієї людини нараховую більше сотні робіт.

Багато відомих акторів не залишилися осторонь. Вони залишили свої слова прощання з Карлом у своїх соцмережах.

Мій кумир, Карл Райнер, писав про людську комедію. У нього було глибоке розуміння природи людей. Добрий, співчуваючий, чуйний і мудрий. Його сценарії ніколи не були просто смішними. Їм завжди було, що сказати про нас.

Сумно чути, що Карл Райнер помер. Він був великим артистом і хорошою людиною.

Спочивай із миром, великий Карл Райнер. Посилаю любов усій його сім’ї. Велика втрата, але по-справжньому дивовижне життя. Немає слів, щоби висловити повагу і вдячність за те, що я знаю його сім’ю.

Сумно чути, що Карл Райнер помер. Він був титаном комедії. Немає в бізнесі людини, який не був під впливом його робіт. Складно уявити світ без нього. Спочивай із миром, Карл.