😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Премія «Еммі» 2020: онлайн-формат та вручення нагород ведучими в хімзахисті-смокінгу

Не забуваємо також і про перелік цьогорічних переможців!

Еммі

Отже, цього року пройшла 72-га щорічна премія Primetime Emmy Awards. Проте, оскільки пандемія ще від нас нікуди не поділася, проводилося все дійство в онлайн-форматі. Але як же бути з врученням статуеток? Щодо цього найшли доволі цікавий вихід.

Оскільки премія «Еммі» — це головна нагорода в США у сфері телебачення, то все має бути на найвищому рівні. Щонайменше, переможці мають отримати свої статуетки якнайшвидше. Для цього винайшли доволі незвичайне та дещо несподівано рішення.

Співробітників відправляли прямо додому до лауреатів. Аби дотримуватися всіх заходів безпеки, вони приходили не просто так, а в спеціальних костюмах хімічного захисту. Щоби зберегти святковість вручення костюми розроблялися спеціально для заходу. Їх створили дизайнер Катя Кегілл та виконавчий продюсер шоу Ґай Керрінґтон. У підсумку вийшло так, що костюм стилізували під смокінг.

Що ж до самих переможців, то пройдемося невеликим списком і ними. Найбільшу кількість нагород отримав міні-серіал «Вартові» від HBO. Він отримав аж 11 статуеток. Нагороду в номінації «Найкращий драматичний серіал» забрав «Спадкоємці». Це шоу про сім’ю, яка керує медіаімперією.

«Найкращим міні-серіалом» став згаданий «Вартові». Акторка Реджина Кінґ із цього шоу забрала статуетку як «Найкраща акторка міні-серіалу». У номінації «Найкращий телевізійний фільм» перемогла драма «Бездоганний».

Коротко про інші нагороди:

  • кращий комедійний серіал — «Шіттс Крик»;
  • краща жіноча роль у драмі — Зенден («Ейфорія»);
  • краща чоловіча роль у драмі — Джеремі Стронг («Спадкоємці»);
  • кращий короткий серіал — «Вартові»;
  • краща чоловіча роль у комедії — Юджин Леві («Шіттс Крик»);
  • краща жіноча роль у комедії — Кетрін О’Хара («Шіттс Крик»).