😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Президент Blizzard створив власну компанію

Майк Морхейм оприлюднив свої нові плани в ігровій індустрії.

Колишній президент та співзасновник компанії Майк Морхейм поділився новинами щодо його нової студії. Нещодавно він представив нову студію Dreamheaven, яку він заснував разом зі своєю дружиною Емі. І як стало відомо до них приєдналися таланти Blizzard, серед яких колишній керівник Hearthstone Джейсон Чаєс, креативний директор Бен Томпсон та колишній директор Starcraft II й Heroes of the Storm Дастін Браудер. У своєму розпорядженні Dreamheaven матиме ще дві студії  розробників Moonshot Games and Secret Door, особовий склад яких теж зібраний  із колишніх працівників Blizzard та ветеранів індустрії.

Як заявив Майк, Dreamheaven має мету переосмислити модель студії, хоча й розуміє, що великі компанії навряд чи підтримують його ідею. Хоча на даний час ще невідомо, над чим конкретно працюють студії, скоріш за все компанії розробляють нові онлайн проєкти, використовуючи свій багатовіковий досвід у цій сфері.

Нагадаємо, що Майк Морхейм покинув Blizzard у 2018, після масової критики компанії, пов’язаної з інцидентом на турнірі з Hearthstone, пропрацювавши 27 років. Після чого сам неодноразово критикував компанію за необачні рішення.