Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Стало відомо, коли Зак Снайдер почне додаткові зйомки для своєї «Ліги справедливості»

Генрі Кевілла на них не буде, але частина зіркового складу завітає на майданчик знову.

Ліга справедливсоті

За даними видання The Hollywood Reporter, режисер Зак Снайдер та деякі актори зі складу «Ліги справедливості» вже в жовтні почнуть додаткові зйомки для Снайдеркату фільму. Не дивлячись на конфлікти з Warner Bros., Рей Фішер також візьме участь у цьому процесі. Нагадаємо, що актор, який виконує роль Кіборга, влаштував серйозний конфлікт із компанією через «неналежну поведінку режисера, що замінив Снайдера». Також він звинувачує керівництво студії в тому, що всі вони знали про те, що відбувається на майданчику, але вирішили нічого з цим не робити.

Зак Снайдер уже говорив, що герой Фішера має бути «серцем Ліги справедливості». Схоже, він отримає значно більше екранного часу. Конкретний список акторів, які погодилися на додаткові зйомки, поки невідомий, але Генрі Кевілл до них точно не входить.

Я не буду зніматися в додаткових сценах, ні. Зрозуміло, я не знаю, як усе буде розвиватися залежно від хронометражу або того, що може статися в пост-продакшені, але поки я лише спостерігаю за вечіркою.

Генрі Кевілл

Видання The Wrap також пише, що вартість проєкту значно виросла від початкової. Планувалося виділити на Снайдеркат 20–30 млн доларів, але тепер сума виросла 70 млн доларів. Спочатку просто хотіли брати тільки вже відзнятий матеріал, але його виявилося замало.

«Ліга справедливості» Зака Снайдера виходить у 2021-му році у формати 4-серійного міні-серіалу. Кожен епізод триватиме приблизно годину.