Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Prince of Persia Redemption: на Youtube знайшли цільовий ігролад

«Де ви це знайшли?», — технічний директор Assassin's Creed.

prince of persia redemption

Хоч відео має всього декілька тисяч переглядів, воно містить цікаву інформацію про скасовану гру від Ubisoft. Ще два роки тому його знайшов технічний директор Assassin’s Creed і залишив під ним коментар.

Prince of Persia Redemption

«Де ви це знайшли?»

Ролик показує цільовий ігролад або демо для виставки E3, яку цього року скасували, а не ґеймплей на рушії. За інформацією з відео, займалася Prince of Persia Redemption (саме таку назва показана) студія Ubisoft Montreal.

Достовірність матеріалу підтвердив і колишній аніматор французької компанії та Naughty Dog Джонатан Купер. Про це він написав у соцмережі Twitter.

Вау, не бачив це багато років. Неймовірна робота нашого директора анімації Хай Нґуєна (For Honor) і його команди. Ця ціль (пререндер, який використовували для пітчингу) надихнула нас на пітч Assassin’s Creed 3 – оскільки вони виконали таку чудову роботу над створенням ілюзії реального ігроладу.

Джонатан Купер

Поки Ubisoft не займається продовженням серії про принца Персії. Натомість нещодавно вона анонсувала Assassin’s Creed Valhalla в якій можна відігравати гея чи лесбійку.