Буває так сидиш собі в CS:GO, заглядаєш в інвентар, а там у тебе скінів ціла купа валяється вже, куди дівати не знаєш. Там повторюються, тут уже старі, а інші просто не у твоєму смаку. Хочеться в такі моменти почистити трохи місця, але куди ж його подіти так, аби ще й піднятися на цьому непогано?
Звичайно, можна закидати це все на торговий майданчик Steam. Проте, що з тими грошима потом робити? Мало того, що вони тобі тільки на гаманець магазину капнути й можуть, так ще й сам він зазвичай радий поласувати чималою комісією. Хочеться ж так, аби й вигідно, та ще і прямо в особистий гаманець, а не «Стіму».
Камон, на дворі 2021-й, і це давно вже перестало бути проблемою. Продавай скіни кс го за реальні гроші на платформі SkinCashier!
Що воно таке й чи можна цьому довіряти?
Зараз усе вам пояснимо. SkinCashier — це відносно нова платформа, яка дозволяє витрухнути ваш інвентар із різних ігор, типу CS:GO та DOTA 2, а отримати з цього реальні грошенятка на рахунки в Bitcoin, Ethereum, PayPal, Skrill, Qiwi, WebMoney, Яндекс.Деньги, на банківську картку чи як ви ще там знайдете, куди ваші пачки з грошима краще запихнути.
Сервіс гарантує вам безпечність продажів, швидкі виплати та ще купу всяких смаколиків. Що, звучить занадто круто, аби бути законним? Та ми спочатку також щось запідозрили, але сервіс не просто легальний, а є повністю зареєстрованим, з усіма документами та досвідом у 3 роки на ринку бізнесом. Та й умови тут, чесно кажучи, значно кращі за «стімовські».
«Женіть мені вже бабки за скіни!», або як працює сервіс?
Фактично, там усе доволі просто: авторизуєтеся, обираєте та продаєте за гроші. Не забудьте тільки спосіб отриманні кешу вказати. Проте, про всяк випадок, залишимо для вас покрокову інструкцію щодо того, як користуватися сайтом.
Отже, ви тут тиснете посиланнячко, що було в нас трохи вище, та потрапляєте на головну сторінку SkinCashier. Прямо посередині, та ще й з правого боку зверху, у вас є зелена така кнопка «продайте свої скіни». Це і є авторизація. Аби ви її випадково не загубили, вона ще буде внизу зліва вікна переслідувати вас на шляху всього скролу головної сторінки.
Тиснете туди й бачите до болю знайоме віконце авторизації Steam. Проходите процес авторизації та рухаєтеся далі.
Далі, за традицією жанру реєстрації, ви вказуєте свою адресу електронної пошти, а потім ще й торговий URL Steam. Останній ви можете знайти в розділі магазину «Інвентар». Там тиснете на «Пропозиції обміну» і «Хто може відправляти мені пропозиції обміну?». Там буде ваш Trade URL. От його і вставляєте в рядок, під e-mail.
Потім усе це ви збергігаєте й можете починати продавати! Перед вами ваш інвентар, усі ваши предмети, їхня вартість і т.д. Обираєте той, якого хочете позбутися, та тиснете «продати».
Після цього ви обираєте зручний для вас спосіб виводу грошей. Окрім купи платіжних систем вам тут навіть Visa з MasterCard пропонують!
Далі бот майданчику відправить вам торговельну пропозицію. Підтверджуєте його на платформі, та, звичайно, у своєму мобільному додатку для аутентифікації Steam Guard, як і будь-який інший обмін.
Усе, чекайте свої гроші. За умовами майданчику, платіж може оброблятися «до 24 годин», проте зазвичай ви все отримуєте за лічені хвилини!
Умови є всюди
Звичайно, не все буде прямо максимально просто, але умови тут настільки незначні, що можеш їх і не помітити. Почнемо з того, що якусь аж занадто дешеву фігню, що коштує копійки навіть у гривнях, не кажучи вже про долари, доведеться залишити собі. Якби кожен завалював би сервіс сундучками та скінами по п’ять копійок, то жоден сервер би не витримав.
Проте, предмети, що коштують, як то кажуть, «хоч щось», ви тут сплавите без проблем. Також деякі затримки в продажах предметів можуть виникнути, якщо на ринках ціна нього скаче, як навіжена, або таких предметів аж «дуууууже багато». Проте, останнє — то рідкість.
Ось і все! Максимально просто, чи не так? Тож хапайте свій склад скінів, який ви кличите інвентарем, та гайда заробляти прямо на карти! Хай потім хтось тільки спробує сказати, що «ваші стрілялки — то все непотрібні іграшки!». Це бізнес!