Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Sony оголосила дату виходу нового фільму за Resident Evil

Фільм буде значно ближчим до серії ігор, ніж попередні картини, а Міллу Йовович там чекати не варто.

Resident Evil

Sony неабияк вирішила поквапитися з випуском фільму за Resident Evil. Його анонсували тільки минулого року, а позиціонується він як повний перезапуск серії «Оселя зла». Героїні всіх попередніх картин, Мілли Йовович, у цій франшизі ми більше не побачимо, а сам сюжет бути куди ближчим до оригінальних ігор, ніж це було в стрічках за франшизою раніше.

Восени 2020-го активними зйомками перезапуску зайнявся британський режисер Йоганнес Роюбертс. У мережі іноді з’являлися кадри з декораціями, але дістати фото, де було б видно акторський склад, нікому так і не вдалося. При цьому знімальний процес закінчили вже 28 грудня.

Без Миллы Йовович: Sony рассказала, когда выйдет новый фильм по Resident Evil (уже скоро)

Тепер Sony взагалі оголосила дату виходу свого проєкту — 3 вересня 2021-го року. Схоже, з постпродакшном студія також вирішила довго не возитися. Сподіваємося, що такий поспіх не вплине на якість картини.

У головних ролях нового фільму знялися Кай Скоделаріо, Роббі Амелл, Ханна Джон-Кеймен, Том Гоппер, Еван Джоґіа, Ніл МакДонаф та Донал Лоґ. Не дивлячись на те, що Sony точно намагається випустити фільм якомога швидше, не варто скидати з рахунків таку вже знайому нам пандемію, через яку все можуть відкласти.