Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Виконавець ролі Рона Візлі в «Гаррі Поттері» не бачив більшу частину фільмів франшизи

Актор «втратив інтерес до франшизи», але скоро може передивитися їх усі, проте не за власним бажанням.

Рон Візлі

Під час бесіди з журналістом журналу Variety, актор Руперт Ґрінт зізнався, що не бачив навіть більшої частини фільмів серії «Гаррі Поттер». Це звучить трохи дивно, оскільки сам він є виконавцем однієї з головних ролей — Рона Візлі. Проте, сам він каже, що в якийсь момент просто втратив інтерес до картин із погляду глядача.

Водночас сам Ґрінт не відкидає можливості, що скоро може побачити їх усі. Проте, відбудеться це не за власної ініціативи, а через його дочку, якій ще навіть не виповнилося й одного року. Він вважає, що в майбутньому йому доведеться переглянути з нею всю франшизу.

Напевно, я бачив перші три частини на прем’єрах, але після цього якось перестав дивитися їх зовсім. Хоча, якщо вже в мене тепер є дочка, то мені напевно доведеться подивитися всі фільми разом із нею.

Руперт Ґрінт

Водночас актор висловив і свою думку відносно можливого серіалу за всесвітом «Гаррі Поттера». Руперт вважає це доволі непоганою ідеєю, але якщо історія розповідатиме про інших персонажів.

Було б дивно, якби це було щось на кшталт продовження. До цього персонажа я чомусь ставлюся дуже трепетно. Навіть коли я дивився театральні постановки, у мене виникало якесь дивне відчуття…

Але якщо це буде історія про якусь іншу компанію друзів, то може бути й цікаво.

Руперт Ґрінт