Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

За мотивами «Гаррі Поттера» можуть створити серіал

Світ чарівників може знову повернутися на наші екрани з новими історіями!

Гаррі Поттер

За даними The Hollywood Reporter, у розробці може бути серіал за мотивами всесвітньо відомої серії фільмів «Гаррі Поттер». Розробкою такого-собі продовження фільмів має займатися Warner Bros., а якщо ідея таки буде втілена, то виходитиме все це на HBO Max.

Видання повідомляє, що наразі з упевненістю можна говорити тільки про те, що керівники стрімінгового сервісу провели декілька зустрічей із можливими учасниками знімального процесу. Мова йде про декількох сценаристів, які могли б якось урізноманітнити відомий нам світ та історію, аби повертати чарівників на екрани було цікаво, а не «для галочки».

Проте, поки ніяких угод не укладено. Зйомок зараз не ведеться, а над тим, чи потрібен той серіал взагалі, усе ще думають. У будь-якому випадку, розширювати всесвіт Поттера автори збираються, але потрібні ідеї. Не забуваємо, що правами на франшизу володіють авторка книг Джоан Роулінґ та Warner Bros. зі своїм HBO Max. Не дивно, що вони хочуть повернути на екрани світ, що приніс їм чимало грошенят, та й досі залишається однією з найулюбленіших фантастичних історій мільйонів.