😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Продовження «Мисливців на привидів» відклали на три місяці

Тепер дата виходу фільму стала значно культовішою та ностальгічнішою.

Мисливці на привидів

Sony оголосила, що прем’єра фільму «Мисливці на привидів: З того світу», який стане прямим продовження двох оригінальних частин, переїжджає. Замість того, аби випускати фільм 5 березня 2021-го року, тепер він має вийти 11 червня того ж року.

Нова дата обрана не просто так. Фактично, саме в той день оригінальній картині про відважних мисливців на привидів виповниться 37 років. Невідомо, чи тільки в цьому причина перенесення, чи вплинули на це ще і проблеми через пандемію, а творці просто вирішили обіграти неприємну ситуацію.

Нагадаємо, що початково взагалі планувалося випустити фільм у липні 2020-го року. Звичайно, нічого не вийшло, і через пандемію картина пережила одразу декілька відкладень. Sony взагалі фактично втратила віру у 2020-й рік, оскільки всі свої «великі» релізи перенесла саме на 2021-й.

«З того світу» поставив Джейсон Райтман, який є сином режисера Айвана Райтмана, що працював над обома оригінальними фільмами. Головні ролі дісталися Кері Куну, Фінну Вулфарду та Полу Радду. Проте, до картини завітає й частина оригінального акторського складу, включно з Біллом Мюрреєм та Сіґуруні Вівер.

Якщо якимось дивом ви пропустили оригінальні культові фільми, то радимо вам переглянути ці круті картини на сайті UAKino, де ви знайдете їх в українському професійному озвученні, та ще подивитися їх зможете абсолютно безкоштовно! Там ціла купа як культових, так і нових фільмів та серіалів, які чекають на вас.