😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Творці нового «Джеймса Бонда» розлили прямо на вулицю 30 тис літрів «Коли»

Усе заради безпеки та крутого трюку.

007

Постановник трюків фільму «Не час помирати» Лі Моррісон розповів доволі цікаву історію зі зйомок картини. За його словами, заради одного з трюків авторам довелося вилити на вулиці Італії «Кока-колу» в доволі великій кількості.

Про це він розповів у бесіді з порталом NME. Мова йде про сцену, де герой на мотоциклі перелітає через стіну. Аби зробити процес більш безпечним, і зробити вулицю менш слизькою, творці прийняли рішення вилити на дорогу 8 400 галонів (більше, ніж 31 тис літрів) «Кока-коли».

Принцип тут доволі простий. Коли напій висихає, камін стає дуже липким, що покращує зчеплення коліс із дорогою. Іншим плюсом Лі Моррісон називає чистоту, що залишається після того, як напій змивають із каменю.

Создатели нового фильма о Бонде вылили на улицу 30 000 литров газировки. Все ради крутого трюка | Канобу - Изображение 1

Постановник каже, що доволі часто використовує такий метод. На «Колу» при цьому йде чимала сума. Наприклад, автори «Не час помирати» вимушені були виділити тільки на «Кока-колу» 60 тис євро.

Нагадаємо, що нова частина серії фільмів про агента 007 очікується 1 квітня 2021-го року.