😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

PS5 уже дісталася в руки японським журналістам та блогерам

Тепер вони діляться фото, відео та подробицями щодо роботи нового покоління консолей Sony.

PS5

4 жовтня японський підрозділ PlayStation провів окрему попередню демонстрацію для журналістів та блогерів. Особливо нового там побачити не вдалося, але значно побільшало фото та відео консолі, а також демонстрацій швидкості завантаження ігор, на прикладі Godfall та Astro`s Playroom.

Преса змогла оцінити останній версії PS5 з дисководом. Проте, ОС побачити не вдалося, так само, як і затестити функції деяких кнопок, типу Create. Ті, хто зміг спробувати пограти на консолі, зазначають, що вона дуже тиха й навіть майже не нагрівається під час гри. Окремо хвалять і підсвічування DualSense, оскільки тепер воно «не так сильно відволікає під час гри».

У рамках презентації також підтвердили, що єдиним стандартом функції «підтвердити» стане кнопка «Х». Справа в тому, що до цього в Японії за це завжди відповідала кнопка збоку, типу «кружок» на PlayStation та кнопка «В» на Xbox.

Нагадаємо, що на український ринок стандартна версія консолі з дисководом Ultra HD Blu-ray потрапить із цінником в 15 999 грн. Водночас цифрова версія PS5 без дисководу обійдеться бажаючим у 12 999 грн. У продаж вони вийдуть 19 листопада.

Ґеймплей Astro’s Playroom, Devil May Cry V Special Edition і Balan Wonderworld

Ґеймплей Godfall с PS5

Нові фото та відео PS5 та DualSense