😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Зйомки в екстремальних умовах: Тома Круза помітили на даху потягу

Де тільки не побачиш актора, поки знімається «Місія нездійсненна 7».

Том Круз

У мережі з’явилося декілька незвичайних відео, де люди стали свідками процесу зйомок «Місії нездійсненної 7». Особливим у них є те, що тут не вийде знайти знімальний майданчик та підглядати за процесом, адже цього разу локація для зйомок, так би мовити, рухома.

На відео можна побачити Тома Круза та знімальну команду, які знаходиться на вагоні потягу, що рухається. Як завжди, творці хочуть досягти максимальної реалістичності.

Перші кадри оприлюднив у TikTok користувач із нікнеймом tomaspangelo. Запис він зробив із машини, поки їхав неподалік від залізної дороги, та несподівано помітив на даху потягу Тома Круза з командою. Актор, схоже, саме відпочивав, тому знайшов час для того, аби помахати фанатам рукою.

@tomaspangeloHalla Tom ##fyp ##norway ##missionimpossible ##norge ##hype♬ DET ER HAN SOM SITTER DER – Tomas Haugland Spangelo

Інше відео виклала в Instagram користувачка з нікнеймом fotokjerring76. Воно зроблене вже з іншого ракурсу. Схоже, на ньому відпочинок у Круза вже закінчився, і почався повноцінний процес роботи над сценою.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Sometimes you’re just in the right place at the right time.. #tomcruise #mi7 #missionimpossible7 #spottomcruise #missionnotimpossible #romsdalen #norway

Допис, поширений Fotokjerring (@fotokjerring76)