Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У новому тизері фільму «Персонаж» із Раяном Рейнольдсом розробники заговорили про дату релізу

Невже довгоочікувану «екранізацію GTA» також перенесуть?

free-guy

Одразу ж проллємо світло, аби в когось не виникло неправильне сприйняття: фільм не є екранізацією серії Grand Theft Auto, хоч світ проєкту дуже нагадує те шаленство, що відбувається в GTA Online. Проте, його від цього хочеться дочекатися не менше, адже він просуває доволі цікаві ідеї для ґеймерів, унікальний гумор та і взагалі було б непогано зацінити, що з цього вийде.

Так от, компанія 20th Century Studios у своєму тизері «Персонажу» зробила акцент не на кадрах із фільму, а на відеоконференції акторів та творців фільму. На ній вони начебто обговорюють дату виходу, і кожен по черзі пропонує випускати фільм усе далі й далі від заявленої дати… Сподіваємося, справа обмежиться жартами.

Проте, поки ніяких офіційних заяв про відкладення не було, тож поки розраховуємо на вихід картини 10 грудня. У тизері також анонсували і трейлер, який має вийти вже сьогодні.

За сюжетом картини, звичайний неігровий персонаж відеогри, роль якого виконує Рейнольдс, в один день дізнається про те, що він знаходиться зовсім не в реальності. Йому також стає відомо, що світ, у якому він живе, збираються закрити, та, фактично, знищити. Тепер його мета — стати цьому на заваді.

Зіграють у фільму (окрім Раяна) Джоді Комер, Джо Кірі, Тайка Вайтіті та інші. Режисером виступив Шон Леві (трилогія «Ніч у музеї»).