Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Райан Рейнольдс може з’явитися в «Лізі справедливості»

Можливо актор гратиме не Зеленого ліхтаря.

Зелений ліхтар

Нещодавно завдяки великій купі прохань прихильників Warner Bros. та HBO анонсували режисерську версію кінокоміксу «Ліга справедливості» Зака Снайдера. Керівнику проєкту планують виділити додаткові 20–30 мільйонів доларів для завершення зйомок. Оригінальний акторський склад повернеться до своїх ролей.

Проте, судячи з інсайдерської інформації Ґрейса Рендольфа та Джона Ґарза, у режисерській версії фільму з’являться не тільки члени «Ліги справедливості». Вищезазначені інсайдери повідомили, що в Snyder Cut будуть камео інших кінозірок. Звичайно, що такі дані можуть виявитися чутками, але одне ім’я досить часто згадувалося Ґрейсом та Джоном.

Інсайдери натякають на те, що Райан Рейнольдс може з’явитися в новій версії фільму, але наразі невідомо, в якій ролі актор з’явиться на екрані. Наразі знімальний процес не розпочато, проте варто зазначити, що Райан Рейнольдс та Зак Снайдер є гарними друзями. Актор завжди підтримував випуск Snyder Cut під час конференцій та заходів.

Перший фільм «Ліга справедливості» не зовсім тепло прийняли як глядачі, так і критики, проте можливо, що зараз у Рейнольдса вийде реалізувати Зеленого ліхтаря з другої спроби. Принаймні з Дедпулом ситуація виглядала саме так.