Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Раян Рейнольдс зіпсував зустріч касту оригінального фільму «Люди Ікс»

«У своєму репертуарі» він увірвався на зустріч без запрошення.

Головні актори популярної франшизи вирішили провести невелику зустріч у Zoom. Проте, вона доволі швидко завершилася після початку, як тільки до неї приєднався Раян Рейнольдс.

Запис починається з того, що Г’ю Джеман (Росомаха), Патрік Стюарт (Професор Ікс), Иен Маккеллен (Магнето), Геллі Беррі (Шторм) та Фамке Янссен (Джин Ґрей) збираються на конференцію в Zoom. Буквально через декілька секунд до неї несподівано приєднується Раян Рейнольдс.

Він каже, що має також узяти участь у зустрічі Людей Ікс. Проте, вирази обличчя інших учасників явно цьому суперечать. Вони також спробували йому натякнути, що тут збирається каст «оригінальних Людей Ікс». Хоча, у цей момент Раян уже запрошував до зустрічі Джеймса МакЕвоя (нового Професора Ікс» та Софі Тернет (нову Джин Ґрей) з останніх картин про мутантів.

Одразу після цього всі починають придумувати виправдання, аби покинути конференцію, і Раян залишаються один на один із Г’ю Джекманом. Проте, не варто перейматися — усе це відео було створено навмисно з гумористичним підтекстом у рамках ініціативи Global Citizen на підтримку працівників охорони здоров’я.