😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Razer представила свій новий ґеймпад для PC та Xbox

Ідеальний варіант для тих, кому на стандартних моделях не вистачає кнопок.

Razer

Новий ґеймпад Wolverine V2 від Razer сумісний з Xbox One, Series X/S та PC. На ньому можна знайти кнопку Share, але хрестовина більше нагадує версію з Xbox One Controller.

Від стандартного ґеймпаду для нового покоління консолей Microsoft розробка Razer відрізняється механічними кнопками з тактильним кліком, фіксаторами для налаштування глибини натискання курків та додатковими кнопками поруч із бамперами, функціональність яких така сама, як і в «пелюстків» на Xbox Elite.

Новий девайс орієнтований на змагальні шутери, тому відмовився від бездротового з’єднання на користь стандартного. Це допомогло зробити його легшим та звести затримку відгуку до мінімуму. Зараз Razer Wolverine V2 доступний у США за 100 доларів, а от коли він з’явиться в Україні — невідомо.

Проте, коли його таки можна буде знайти на просторах наших інтернет-магазинів, то варто б мати під рукою спосіб швидко порівняти ціни на різних майданчиках, та обрати найбільш якісний та оптимальний варіант для себе. З цим може допомогти сервіс E-katalog, на якому без проблем можна відфільтрувати пошук ґеймпадів за основними показниками одночасно по всім відомим інтернет-магазинам. Тут ще можна знайти товари будь-якої направленості, й обрати для себе найбільш бюджетний та якісний варіант з усіх доступних майданчиків!