😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Razer разом із Visa випустила власну банківську карту

У найкращих традиціях компанії, логотип на картці підсвічується при оплаті нею товарів.

Razer

Razer у партнерстві з Visa випустила свою власну кредитну банківську карту Razer Card. Логотип компанії на ній світиться зеленим кожного разу, коли карту використовують для безконтактної оплати. Вбудованому світлодіоду вистачає для роботи невеликого електричного заряду, який проходить через карту при контакті з NFC-терміналом.

Тепер одразу до поганих новин: поки така розробка існуватиме тільки в Сінгапурі та Малайзії. Щодо США чи Європи ніяких заяв поки не було, тож невідомо, коли картка «доїде» до нас, та й чи відбудеться це взагалі.

Якщо ж це станеться, то варто знати наступне: власники карти отримуватимуть по 1 % кешбеку при оплаті в деяких магазинах. Також гарантовано кешбек у 5 % при купівлі в інтернет-магазині Razer. Спочатку цей відсоток взагалі піднімуть до 10 %, а разом із цим проводитиметься конкурс із призовим фондом у 2 тис доларів у вигляді комп’ютерної периферії.

Перші 1 337 клієнтів Razer Pay отримують картку обмеженої серії. Інші ж зможуть забрати карту з чорним лакованим текстом на матовому фоні та с зеленими гранями. Карту користувачі зможуть оформити в цифровому варіанті, без фізичного випуску. Проте, знову ж таки, за Україну говорити поки дуже рано.