😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Режисер «Доктора Стреджа» зніме сиквел «Лабіринту»

Пряме продовження історії після паузи в 34 роки.

Лабіринт

Скотт Дерріксон зніме продовження культового фільму «Лабіринт». Через «творчі розбіжності» з Marvel Studios, Скотт залишив своє крісло режисера другої частини «Доктора Стренджа» і знайшов для себе новий проєкт. Про це повідомляє видання Variety.

Автором оригінальної стрічки 1986 року був Джим Генсон, який є творцем «Маппет-шоу» та «Темного кристалу: Доба опору». Історія розповідає про дівчину Сару Вільямс, яка вирушила в містичний світ-лабіринт на пошуки свого брата, якого викрав король гоблінів Джарет. Про сюжет продовження наразі нічого не повідомляють, проте відомо, що за нього відповідатиме Меґґі Левін. Вона писала сценарій для серіалу «Назустріч темряві».

Творці не приховують, що майбутня картина буде прямим продовженням фільму Джима Генсона. Коли планують розпочати зйомки — невідомо. Не розголошують й інформацію про те, хто зніматиметься в другій частині.

Дарріксон також виступить у ролі виконавчого продюсера разом із Браяном Генсоном та Лізою Генсон. За появу проєкту відповідає TriStar Pictures і The Jim Henson Company.