😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Режисер «Джона Віка» хоча зайнятися перезапуском «Блейда»

Професійний мисливець на вампірів може отримати нову історію від професійного режисера.

Блейд

Режисер Чад Стагелскі, який ставив три частині «Джона Віка», повідомив про своє бажання зняти повноцінний перезапуск «Блейда». Постановник працює в Голлівуді вже майже 30 років, і за цей час встиг побувати дублером Кіану Рівза в «Матриці» окрім його режисерської роботи. Він також знається на тому, як потрібно ставити динамічні бої.

Стагелскі допомагав із постановкою боїв у кінокоміксах «Перший месник: Протистояння» для Marvel та «Хижих пташках» для DC. Сам Чад каже, що не є фанатом супергероєм, але «Блейдом» зайнявся б залюбки.

Я був не великим фанатом супергероїв. Мені сподобалися «Месники», сподобався «Перший месник». Обожнюю бачення «Вартових галактики» Джеймса Ґанна. Люблю його як режисера. «Раґнарок» був теж дуже кумедним, ідея відмінна. Моя думка злегка змінилася, як бачите.

Якщо в мене з’явиться можливість, то я б узявся за… це було б круто, за «Блейда». Ребут зняти було б цікаво, тому що мені чомусь дуже подобається цей герой і атмосфера вампірського екшну з бойовими мистецтвами. Було б класно взятися за нього і спробувати переосмислити.

Чад Стагелскі

Marvel раніше вже оголосила, що ребут «Блейда» вийде в рамках п’ятої фази кіновсесвіту після 2022-го року. Головного героя в ньому гратиме Махершала Алі. Поки картина не має режисера, але ось тепер у них є варіант.