У 2008-му році Universal оголосила, що випустить фільм за серією BioShock. Режисером назначили Ґора Вербінскі, який ставив три частини «Піратів карибського моря». Проте, через сперечання режисера та продюсерів щодо бюджету, та інших факторів, виробництво картини так і не зсунулося з мертвої точки, а потім його у 2011-му році взагалі повністю скасували.
Тепер Ґор Вербінскі дав інтерв’ю виданню Collider, у якому детально розповів про свої плани на цю картину. Що ж ми могли побачити в цій екранізації, і чи на краще те скасування, чи можна пустити сльозу жалоби?
Бюджет у 200 млн доларів
Одна з причин скасування фільму була його основною можливістю. Режисер настоював на тому, що виділити на картину потрібно 200 млн доларів, і не менше. За його словами, продюсери спочатку погодилися на це, але потім щось пішло не так.
Під час першої зустрічі Ґор одразу поставив дві умови: фільм не матиме продовження і в нього вкладуть вищезазначену суму. У підсумку ж усе пішло не за планом.
Потім продюсери таки заявили, що їм не підходить, що режисер просить великий бюджет на фільм для суто дорослої аудиторії. У приклад вони ставили «Вартових» Снайдера, що провалилися в прокаті.
Вербінскі сприйняв це як образу, оскільки чомусь ніхто одразу не став про це говорити. Він вважає, що вони могли б не витрачати ні свій час, ні його, і просто відмовитися від проєкту на першій зустрічі.
Марне створення сценарію
Режисер скасованої картини також поділився і своїм баченням цього фільму. За його словами, картина мала слідувати за основною структурою гри. Історія мала починатися з падіння літака. Завдяки цьому глядач міг поринути у світ BioShock.
Більш того — режисер разом зі сценаристом намагалися поєднати поганий та хороший фінали оригінального тайтлу в щось ціле для стрічки. Ґор вважає, що такий «невизначений» фінал міг би запам’ятатися глядачам. У першу чергу він хотів показати добре розказану історію, а тільки після цього в його пріоритетах стояла постановка екшн-сцен.
«У нас всюди стояли діжки з кров’ю», — режисер Mortal Kombat розвіяв сумніви в недостатній кривавості фільму