😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Роберт Паттінсон намагався пройти кастинг на роль Бетмена потайки від Крістофера Нолана

Тоді актор саме знімався в новому фільмі «Нолана», і вигадав «відмазку» аби піти на кастинг, але Нолан виявився не настільки дурним…

Бетмен

У новому інтерв’ю для Irish Times Роберт Паттінсон розповів про те, як намагався приховати від режисера Крістофера Нолана свої проби на роль Бетмена. У той час, коли вони проводилися, він саме знімався у фільмі «Тенет», і вийшло так, що для того, аби потрапити на проби, він мав пропустити зйомки.

Казати режисеру правду актор із якоїсь причини не захотів, тому спробував вигадати собі причину, аби пропустити день зйомок. У підсумку вийшло все, щонайменше, ніяково.

Це забавно, тому що Кріс завжди зберігає таємниці про власні фільми. А в підсумку мені довелося приховувати від усіх причетність до «Бетмену». Так що я був змушений збрехати Крісу про кінопроби — сказав, що в мене невідкладні сімейні справи. І як тільки я сказав про сімейні справи, він відповів: «Ти йдеш пробуватися на роль Бетмена, чи не так?».

Роберт Паттінсон

Усе це стає ще курйознішим, якщо згадати, що сам Крістофер Нолан зняв трилогії про Темного лицаря з Крістіаном Бейлом у головній ролі. Хто знає, може актор не хотів ображати почуття режисера.

Нагадаємо, що новий «Бетмен» із Паттінсоном вийде 30 вересня 2021-го року. Його знімає Метт Рівз. За деякими чутками, картина має розповісти про ранні роки Темного лицаря, і займатися він буде більше детективними справами, аніж розкиданням ворогів направо й наліво. Хоча, гадаємо, без цього також не обійдеться.